Çayyolu Arçelik Klima Servisi

Çayyolu Arçelik Klima Servisleri

Arçelik Klima Teknik Servis Talep ve Detaylı Bilgi İçin,

0312 251 43 83  -  0312 323 23 20

Çayyolu Arçelik Klima Servis hizmetimiz, Çayyolu ve çevre semtlerine hizmet veren ve çayyolu halkı tarafından beğenilen bir servistir. Arçelik Klima Teknik Servis personelimiz branşında uzman güleryüzlü ve sürekli kendini geliştiren bir yapıya sahiptirler.

Servis elemanlarımızı yeni çıkan klima teknolojilerine adapte olmaları ve teknolojiyi takip etmeleri için sürekli eğitim veriyoruz. Bu emeğimizin karşılığınıda %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak alıyoruz.

Çayyolu klima servisi Arçelik marka klima cihazınız ve diğer markaların tamir ve bakımını yapabilmektedir. Sadece Bakım hizmeti yapmıyoruz ayrıca klima taşıma klima sökülmesi klima takılması, Klima Gaz dolumu gibi tüm hizmetleri sunmaktayız. Klima servisimiz uzmanlık gerektiren Arçelik klima bakım işlerinin üstesinden gelebilecek kalitededir.

Klima bakımı uzmanlık gerektiren bir iştir işin uzmanı olmayan kişilere emanet ettiğiniz klimalarınızın servis sonrası gaz kaçağı, su akıtması , yeterli soğutmama gibi sorunları ortaya çıkabilir o nedenle bu tür sorunların önüne geçmek için işini bilen uzman servislere klima bakımı ve arıza tamirini yaptırın.

Çankaya ilçesine bağlı bir semt olan çayyolu hızla büyüyerek ilçe olma yolunda ilerlemektedir hızla büyüyen bu semtinde servis hizmeti ihtiyacı doğmaktadır bu nedenleçayyolu klima servisi bu ihtiyacı giderebilmesi için kurulmuştur, ve kısa sürede çayyolu halkı tarafında kabul görmüştür.

Çayyolu Klima Servisi müşteri temsilcileri sizlerden gelecek çağrılara hemen cevap vererek ilgili mobil ekibe yönlendirir ve en kısa sürede servis kapınıza gelir.

Çayyolu klima tamir

 
KAMPANYALAR
  • Web portalımıza üye olan müşterilerimize özel Klima veya Kombi Bakımı sadece 70 TL'dir.